E-book „Sezon grillowy” już w sprzedaży

Kilkadziesiąt pomysłów na mięsa, owoce morza, dania wegetariańskie, sałatki, warzywa, sosy, dipy i napoje. W środku 36 przepisów, wskazówek i instrukcji. Z tym e-bookiem dowiecie się jak poprawnie oczyścić kalmara i krewetki, jakiego steka wybrać na grilla i wiele więcej.

Mam nadzieję, że mój pomysł zebrania kilkudziesięciu przepisów w jednym miejscu pozwoli Wam z łatwością przygotować grilla, który zachwyci Waszych gości. Znajdziecie w nim przepisy na mięsa, owoce morza, dania wegetariańskie, sałatki, dodatki warzywne, sosy, dipy i zimne napoje.

Niech ten e-book będzie dla Was gotowym rozwiązaniem lub inspiracją do tworzenia na jego bazie własnych rozwiązań i połączeń smakowych, które lubicie najbardziej. Zachęcam do kreatywnego patrzenia na pomysły tutaj zaprezentowane. Jeżeli będziecie chcieli zamienić marynaty, dodać coś od siebie, ostrzej doprawić, zróbcie to. Na tym właśnie polega gotowanie. Sobie i Wam życzę samych ciepłych letnich wieczorów w tym sezonie grillowym.W środku 36 przepisów, wskazówek i instrukcji.

Smacznego!

Kupisz tutaj